Paperbox

Şirketimiz Türkiye’nin de içinde bulunduğu coğrafyadaki yerli ve yabancı firmaların endüstriyel kağıt ürünü taleplerine hızlı ve güvenilir bir şekilde cevap vermek amacı ile 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

8000 m² kapalı alanda faaliyetlerini kesintisiz bir şekilde sürdüren şirketimiz , alanında yetkin yaklaşık 100 kişiden oluşan eğitimli kadrosu ve  3 ayrı marka ile sektörde bulunmaktadır. Geniş bir ürün gamına sahip olan şirketimiz ; üretim kalemleri içerisinde yer alan , Defter, Ajanda , Notluk , Mukavva Kutu , Kartela , ve Kataloğa dair tüketici taleplerine tek elden cevap verebilmektedir.

Teknolojik gelişmeler ışığında ürün gamımızı ve yatırımlarımızı , müşterilerimizin gelen talep ve beklentilerini de dikkate alarak genişlemeye devam etmekteyiz.Sektördeki trendlere yön verme vizyonumuzun bir yansıması olarak kısa bir süre önce Papernote kırtasiye markasınıda sektörle buluşturduk. Tüketicilerin ihtiyaçlarını mevcut piyasa şartları çerçevesinde gerçekçi bir şekilde analiz ederek onlara optimum çözümler sunma misyonumuz çerçevesinde yaklaşık 800 adet lırtasiye mağazasında ürünlerimizi tüketicilerle buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Süreç verimliliği , müşteri memnuniyeti ve sunulan ürünün maksimum kalitede olmasını iş yapış sürecini şekillendiren temel değerleri olarak gören şirketimiz ; kalite , hız , güven , konfor ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile müşteri portföyüne de her geçen gün yenilerini eklemektedir. Bugün herbiri kendi sektöründe lider konumda bulunan bankalar , finans kurumları , özel şirketler , holdingler ve uluslar arası kuruluşları referansları arasında bulunduran şirketimiz , ilişki içinde olduğu tüm paydaşlarına hem maddi hemde manevi değer kazandırma amacı gütmektedir.

Müşterilerini birer iş ortağı olarak nitelendiren bakış açısı sayesinde her geçen gün yatırımlarını güçlendirerek yoluna devam eden şirketimiz , donanımlı teknik alt yapısı ve deneyimli personeli ile büyümesini istikrarlı bir şekilde devam ettirmektedir.

Şirketimiz bünyesinde yer alan markalar ve faaliyet alanları aşağıdaki gibidir.

PAPERBOX :

Kağıt , ahşap ve deriden oluşan promosyon ürünleri; ajanda , defter ajanda , takvim , notluk , kutu , katalog ve kartela

GOLDBOX :

Özel tasarımlı kuyumcu kutuları

PAPERNOTE :

Kırtasiye sektörü – defter , sümen , notluk

Hedeflerimiz:

Bilgi ve becerilerini sektörde uzun yıllar boyunca elde ettiği tecrübe ile harmanlayarak müşterilerine kalite ekseninde çözüm odaklı hizmet sunmak.